Na skok na blogu :))

17. července 2012 v 21:55
Tak jsem zase on-line! Ale bohužel jen na týden, ale někdy v srpnu snad budu mít internet i doma tak to nějak pořeším :)

Abych nějak shrnula poslední měsíce mého života. Jak jsem psala musely jsme se s mamčou stěhovat od jejího přítele, protože jak to bývá naše si mladou blondýnku (ehmmm která nemá ani maturitu a má 3leté dítě ehm ehm) takže drama šílené, ale už se vše uklidnilo a dokonce i mamča má nového nabíječe :D Zatím bydlíme ještě u babičky, protože rekonstruujeme byt, ale příští týden snad už do svého. Ale dalo mi to hodně do života- Přestala jsem se litovat kvůli všemu, protože každý má své problémy a nemělo by nám to bránit v tom užívat života :)

Ale co vás bude asi více zajímat, jak jsem na tom s hubnutím :D Trošku se mi podařilo shodit, ale furt málo, takže jen co budu nějak stabilněji doma tak si vymyslím svůj nový režim (už mi to běží v hlavě, ale rozepíšu se o tom jindy- prostě nový životní styl) Pomalu na to nabíhám, že víc cvičím a tak, takže v poslední době mi ani moc neklesá váha, aleto že jsem trochu schudla jde na mně vidět, což je hlavní řekla bych! Teď jsem zrovna u táty na brigádě, takže je to s jídelníčkama složitější, ale snažím se snažím :) A ještě mně o prázky čekají dvě soustředění, tak to snad už nějak všechno půjde!

A co vy? Články jsem sice nepsala, ale pravidelně jsem četla vaše články, takže jsem na vás nezanevřela :D Ale už mi toho ke čtení moc nezbývá, plno holek ruší blogy. Budu ráda za každé nové spřátelené a nové inspirace! Jaj mně ten blog chyběl :D Mějte se slečny! :*

17.7.:
  • musli s jogurtem
  • banán
  • 2x sandwich z celozrného chleba (taťka mi dělal svačinku :D)
  • 1/2 tvarohový šáteček
  • smažené žampiony + zelenina (zbožňuju! :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama