Střípky z druhého dějství....

29. ledna 2012 v 19:12
Potřebuju se vypsat tak vám trochu napíšu co se u nás děje. Nemusíte to číst, ale jelikož mamka učí u mě na škole a žijeme na maloměstě tak to nikde moc vykládat nemůžete.
No naši so rozvedli, když mi byli 3, protože taťka si našel jinou. U něj se pak pár ženských vystřídalo, jedna chytřejší jak druhá a v jedne se ukotvilo jeho semeno natolik, že z toho vznikli 2 kluci, ale s tou už samozřejmě taky není :) Tak jsem opravdu byla ráda, že má máma někoho spolehlivého, sice byli nejdříve menší rpoblémy se zařizováním bydlení, ale i to se vymyslelo a máme předělanej půdní byt, mám to tu ráda. Navíc on má 2 kluky s bývalého manželství a s nima fungujeme jako sourozenci, jako rodina, už 7 let... a co se nestalo. Našel si před vánoci ženskou, ale bacha! Je to blondýna na mateřské, která kvůli němu opustila manžela a bydlí u rodičů! No rozumíte, co to může být za člověka?! Takže mamka dostala ultimátum, že se do 2 měsíců máme vystěhovat. Máme naštěstí ještě byt, který pronajímáme, ale byl to šok.. velkej šok. Nikdo tomu nerozumí a furt nevíme jestli začne zase přemýšlet hlavou a ne penisem. Ale spíš se připravuju psychicky na stěhování. V jednu chvíli jsem v pohodě, ale pak to na mě spadně a brečim a brečim. Je to jak druhej rozvod, ale dneska už to bylo o dost lepší... on tu ani neni jedn dneska přišel tak jsem se schovala do pokoje, takže tak to u nás teďka vypadá no :)

Ale zrovna nerada bych na tomhle nabrala, tak jsme se domluvily s kámoškou, že zhubnem spolu. Ale spíš neinvazivně, že dáme kg za týden. Ona nabrala díky tomu, že si zlomila ruku a něco se jí tam udělalo, takže nemůže hrát tenis, a když sportovci zakážou sportovat tak to jde nahoru hodně rychle :/ Takže spíš budeme jíst tak, aby se u toho dalo hodně cvičit... krom toho ty nedorfiny by mi docela pomohli teďka :D Jen jsem furt nemocná a zítra budu ještě doma tak aspoň začnu s tou stravou... chci hubnout tak, abych neměla ty moje žrací chvíle a abych si mohla ráno pít slazené kafe :D Zítra bude jídelníček :) Co vy ? Jaký byl víkend? :))

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 **Popcorn-LaDy** **Popcorn-LaDy** | Web | 29. ledna 2012 v 19:21 | Reagovat

já bych z toho byla asi trošku hotová.  Je to těžká situace, ale já věřím že to zvládnete s mamkou a bude to zase lepší a lepší :) Tvůj táta musí být asi dobrá "děvka" nechci mu nadávat, ale jinak to nazvat neumím :D kurtizána je jen pro holky :D takže..No raději nic. Nebudu tu nadávat tvému tátovi :D tak držím palce♥

2 **Popcorn-LaDy** **Popcorn-LaDy** | Web | 29. ledna 2012 v 19:40 | Reagovat

já myslela že tě mám mezi zlatíčkama :) já se kouknu ale určitě ráda :)

3 **Popcorn-LaDy** **Popcorn-LaDy** | Web | 29. ledna 2012 v 19:47 | Reagovat

já popcorn totiž miluju♥ Nevím napadlo mě to před 2 rokama když jsem ten blog zakládala :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama