New rules!

15. května 2011 v 16:46 | Merveilles
Takže pauza? = Katastrofa! Jak sem si říkala, že se nebudu přecpávat tak cose nestalo... vrátila sem se ke svým zvykům :) Cpala sem se a cpala, až mi bylo moc moc špatně :/ :) Takže to taky nebylo řešení... Tak začnu znova! :)
Budu si psát jídelníčky, ale nebudu počítat kalorie jak blázen. Někdy si asi dám týden, kdy to povedu tvrdě, ale spíš si budu dávat menší porce, ale vážit každou zeleninu v salátu zvlášť se mi nechce :)
Teplé jídla si taky zakazovat nebudu, ale jen na oběd a na večeři něco lehkého jen. A poslední bod je sladké... to si nezakazuju uplně, ale spíš se tomu budu snažit vyhýbat :)

A jen taková malá zajímavost :D Když sem počítala každou aklorii a jedla tak 500kcal za den ani ne, tak sem měla radost ajk hezky usínám v 9 večer a ráno nemám problém vstávat.... ale když sem se teď nzačla cpát tak sem byla v 1 ještě vzhůru a ne a ne spát :D Jako samozřejmě- je to způsobený přijmem energie, ale normálně by mě to nenapadlo :D

Chyběly ste mi ale! A to sem tu nebyla jen 4 dny asi :D Takže zítra píšu zas první jídelák :D Ale bude to tak na 2 dny, páč ve středu jedu do Francie... ale po Francii budu hned pokračovat :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sajuri sajuri | Web | 16. května 2011 v 16:54 | Reagovat

francúzsko ti záávidím :)
to jedlo ma trochu mrzí, ale poznám to.. kým nie sú pevne stanovené pravidlá, málokedy sa zdržíme :D ale asi si treba dať reálne ciele, nič tvrdé, aby sme nepodľahli hneď prvému pokušeniu :)

2 Aliz Aliz | Web | 16. května 2011 v 17:34 | Reagovat

Ale zase je krásně hubená:P:D Je fajn, že jsi zpátky:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama